top of page

How to use BL products with individuals

Public·43 members

Dynamo ČB Hradec Králové koukněte se 13 prosince 2023 Fotbal

Magneto zapalování, dynamo Siemens EF1. Inzerát byl odebran z oblíbených. 6 000 Kč ... Koukněte se na další výsledky z kategorie. Veteráni · Tsbohemia.cz. Proč ...

SK Dynamo České Budějovice x FC Hradec Králové / za 7 hodin — SK Dynamo České Budějovice x FC Hradec Králové / 13.12.2023 V prodeji · domácího týmu náleží Tribuna Jih - A, · hostujícího týmu náleží Tribuna ... V obsáhlém rozhovoru mluví nejen o současnosti, ale také vzpomíná na svou velkou kariéru. Jak ve 44 letech nacházet chuť do dalších a dalších sezon? Moje obrovská výhoda je, že se do ničeho nemusím přemlouvat. Hokej mě pořád strašně baví, což je základ. A stejně tak i to, že mi drží zdraví. Zaplaťpánbůh za to. Navíc mě obrovsky naplňuje kabina mladých kluků, je super, když vidíš, jak vnímají, co jim ty jako zkušený hráč říkáš a krůček po krůčku se zlepšují. Takhle jsem to za poslední dobu měl ve všech klubech, kde jsem hrál. Taky bych řekl, že z hokeje se stává individuální sport, mnohdy se vytrácí týmové pojetí, což je škoda. „Moje obrovská výhoda je, že se do ničeho nemusím přemlouvat. " V havlíčkobrodské obraně letos nastupujete s dvacetiletým Martinem Zychem a stejně starým Maxem Kutlvašrem. Můžou se podle vás posunout do profesionálního hokeje? Určitě můžou, ale to platí o všech mladých klucích. Z obecného pohledu je to o tom, kolik hokeji dáváš, jestli pracuješ poctivě nebo jestli dokážeš naslouchat zkušenějším. Můžeš hrát se sebelepším spoluhráčem, ale když hokeji nedáváš maximum, nemůžeš uspět. Často, když mladým z pozice zkušenějšího něco řekneš, ozve se: Ty vole, on si z nás dělá srandu nebo on nás uráží. Hradec Králové Slavia koukněte se 06.12.2023 Živý přenos 12. 11. 2023 — 2023 — Dynamo ČB Slavia koukněte se 30 Dukla Praha U19 Zbrojovka U19 přenos 2SK Sigma Olomouc - Oficiální web Hradec Králové Slovan . Pokud bych měl někam chodit s tím, že si jen tak zahraju, vůbec by mě to nebavilo. Z pohledu profesionální kariéry je vaším osudovým klubem Slavia Praha, že? Stoprocentně! „Když jsme hráli extraligu, taky jsme si nemysleli, že můžeme sestoupit a stalo se to. " Současné postavení Slavie v Chance lize pro vás musí být bolestivé… Strašně mě mrzí, co se v klubu za poslední roky děje a že to tam nefunguje. Slavia by si zasloužila hrát úplně někde jinde, ale bohužel… Zkrátka to teď je tak, jak to je. Dovedete si představit, že by Pražané sestoupili do 2. ligy? Stát se to klidně může, není od toho daleko. Dřív jsem se totiž občas chodil kouknout na Letňany. Soutěž je rychlá, hraje v ní hodně mladých kluků, ale zároveň i zkušení borci. V tréninku si občas ulevíte? Kdybych řekl, asi by v tom nebyl problém, ale hokeji se chci věnovat naplno. Říkám to i klukům, že i když je 2. liga poloprofesionální soutěž, měli by se jí věnovat tak, jak kdyby byla profesionální. Liberec Dynamo České Budějovice koukněte se živě 5 [[živý sport]] Hradec Králové Jablonec přenos 24/09/2023 24. 9. 2023 — České [ŽIVÝ PŘENOS TV] Liberec Bohemians koukněte se živě 20237. 2023 — FC Slovácko ... Rád bych jednou jakémukoliv klubu předal co nejvíc, co bude v mých silách. V aktuální tabulce Východní konference jste na sedmém místě. Je to reálný odraz výkonnosti týmu? Jsem přesvědčen, že máme i na víc. Náš tým dokáže kohokoliv porazit a taky s kýmkoliv prohrát, možná je to i tím, že máme dost mladých kluků. Věřím, že se postupem času ještě zlepšíme a že přilákáme do ochozů co nejvíc fanoušků. „Dovedu si představit, že se po kariéře přesunu do kanceláře. Takže jak říkám, i schopnost brát si zkušenosti od starších a naslouchat je důležitá. Mimochodem, tykají vám mladíci v týmu? Teď už naštěstí jo. (směje se) Musím přiznat, že když jsem první den přišel do kabiny, pár lidí mi vykalo. Ale tohle jsme rychle hodili za hlavu. Chci, aby mi všichni tykali, já všem taky tykám. V týmu jsme jedna parta, jedna rodina a týmový duch je důležitý, takže je zbytečné dělat manýry s vykáním. „Z obecného pohledu je to o tom, kolik hokeji dáváš, jestli pracuješ poctivě nebo jestli dokážeš naslouchat zkušenějším. SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové - Fotbal SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové. Fotbal - SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín. Stopáž125 minut. Další díl. SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín. Obsah ... Plzeň Dynamo ČB přenos živě 10 prosince 2023 Sledovat před 3 dny — Plzeň Dynamo ČB přenos živě 10 prosince 2023 Sledovat živě Dynama s Hradcem Králové se Stránka týmu České Budějovice je automaticky ...

About

Welcome to the group! This is a place to share your question...

Members

bottom of page