top of page

How to use BL products with individuals

Public·41 members

[[[ŽIVÝ PŘENOS]((]] Dynamo České Budějovice Hradec Králové přenos živý 13 prosince 2023

Aktuální skóre SK Dynamo České Budějovice vs. FC Hradec Králové (a online přímý přenos s videem) začíná 13. 12. 2023 v 16:00 UTC at Strelecky Ostrov stadium ...

2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž120 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaMOL Cup — osmifinále6. 2023 na ČT sportStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž127 minutVŠB - JUUniverzitní fotbalová liga — o 3. místo22. Pro Reichla to však nebyla těžká situace. 27' Hellebrand mohl rozjet rychlý protiútok, ale zbrzdil ho a obrana Hradce se stihla vrátit za míč. 26' Smrž se teď dopustil faulu na Čoliče kousek od středu hřiště. 25' Přihrávka za obranu směřovala na Vašulína, byla však o něco delší, než bylo potřeba. 23' Rána Smrže kousek za vápnem těsně minula bránu Janáčka. Nebyl to vůbec špatný pokus. 22' Už to vypadalo na střelu, Skovajsa však zvolil variantu nepřensné přihrávky za obranu a znemožnil šanci skórovat. Fortuna liga živě: Slavia vs. České Budějovice [25.11.] 25. 11. 2023 — MOL Cup: Hradec Králové - Slavia. 6. 12., 21:15 | kurz: 3,90 UEFA Liga mistrů živý přenos online a TV · Kde sledovat NHL živě - na ... 20' Centr se tentokrát Gabrielovi vůbec nepovedl. Bude to odkop od brány Janáčka. 19' Smrž hledal Kodeše ve volném prostoru, ale nepřihrál přesně a míče se zmocní domácí tým. 18' Vašulín se dostal ke střele za vápnem, bohužel pro něj byla zblokovaná. 17' Votroci se hnali dopředu a vybojovali pro sebe rohový kop, ale nebyl nijak nebezpečný. 16' Faul Hradeckých, tentokrát na Tomáše Zajíce. Čolič rozehraje standardní situaci. Plzeň Dynamo ČB přenos živě 10 prosince 2023 před 3 dny — Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů. FC Viktoria Plzen vs Dynamo Ceske Budejovice Živě Prozkoumejte statistiky od FC Viktoria ... Č. Budějovice - Hr. Králové | ONLINE | 23. 10. 2022 15:00 | FORTUNA:LIGA 2022/2023 | ŽIVĚDržení míče: 54%: 46%. Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 9:18. Děkuji za pozornost a krásný zbytek víkendu. Po nezáživném prvním poločase určila ráz utkání červená karta Havla v poločase druhém. Od této chvíle byl nebezpečný pouze Hradec a odváží si tři body. Konkrétně Kubala se podílel na všech třech gólech a jednoznačně je hráčem utkání. České Budějovice nezvládly výherně ani svůj sedmý domácí zápas a v domácím prostředí jsou úplně nejhorším týmem Fortuna Ligy. 38' Na třikrát se snažil hradecký obránce vybojovat míč, ale to se mu nepovedlo a Potočný se tak řítil do vápna, kde stihl odcentrovat, avšak propadlý míč nikoho nenašel. 36' Králik vyhrál svůj osobní souboj a odvrátil šanci Kučery. 34' Dobře se rozvíjející akce Hradeckých skončila opět nepřesnou přihrávkou. 32' Pokus Potočného skončil pouze ve zdi. 31' Faul těsně před hranicí vápna hostujícího týmu. Zajímavá pozice pro Dynamo. 30' Pokus z přímého kopu skončil pouze ve zdi Jihočechů. 29' Králikova hlavička z úhlu Volný přímý kop pro Hradec. K míči se postavil dobře známý exekutor Jakub Rada. 28' Rohový kop Budějovic byl přetáhnutý na zadní tyč, kde číhal Králik a na dvakrát vracel míč na malé vápno, kde se Budějovičtí dostali ke střele. LIB - CEB 0:0 | Online živý přenos online přenos Bílí Tygři Liberec - HC Motor České Budějovice, 24. listopadu Články k hokejové extralize. Hradec Králové| 25. 9. |Kamil Jáša, rej |Hokej ... Lens Sevilla přenos živý 12/12/2023 Sportovní TV před 9 hodinami — 10. 2023 — 2023 — [živý přenos>>>>] Arsenal Eindhoven on-line přenosu Dynamo České Budějovice-FC Hradec Králové (Streaming)Přímý přenos utkání ... 90+4' Gabriel hledal Ryneše na malém vápně, ale Králik na poslední chvíli zasáhl a zneškodnil jasnou gólovku Hradce. 90+2' České Budějovice se snažili ještě vytvořit nějakou šanci, ale obě jejich střely byly zblokovány. 90+1' Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Ondřej Ševčík. 90' Rozhodčí nastaví čtyři minuty navíc. 89' Je rozhodnuto, Koubek zvyšuje už na 3:0! Žlutá karta pro tým FC Hradec Králové (Matěj Koubek). Za vyslečený dres si Koubek nezaslouží nic jiného než žlutou kartu. 88' Hradec Králové právě vstřelil branku! Šance dva na jednoho pro Hradecké a parádně připravená přihrávka od Kubaly pro MATĚJE KOUBKA, pro kterého to nebyla nijak složitá situace a chladně obstřelil brankáře Janáčka. 87' Čmelík si šikovně poradil ve vápně se Smržem a servíroval míč pod sebe, ale nic z toho nebylo. 86' Škoda vybojoval míč pro svůj tým, když vyvinul tlak na brankáře Reichla, který svůj výkop uklidil pouze do zámezí. 85' Sluka se dostal k odraženému míči na hranici vápna, ale jeho střela mířila vysoko nad bránu. 65' Kubala se zblízka nemýlil a Hradec vede už 2:0! Vašulín parádně našel FILIPA KUBALU, který si se svou šanci poradil na výtečnou a vstřelil svůj druhý gól v utkání. 64' Oba trenéři teď budou určitě velmi naštvaní. Obrovskou chybu Skovajsy mohla využít hned trojice hradeckých útočníků už na malém vápně, ale Vašulín šanci nevyužil. 63' Další tutovku Vašulína zlikvidoval Janáček Centr Ryneše skončil pouze v rukavicích Janáčka. (((Sportovní TV-))) Liberec Dynamo České Budějovice přenos ž Krásné nedělní odpoledne, vítám Vás u dnešního přenosu ze čtvrtého kola FORTUNA:LIGY mezi domácím FC Slovan Liberec a hosty SK Dynamo České Budějovice.