top of page

How to use BL products with individuals

Public·38 members

Bohemians Liberec koukněte se živě 13 prosince 2023 Hodinky

1. 10. 2023 — před 2 hodinami — (ŽIVÉ HD) Boleslav Bohemians koukněte se živě 1 října 2023 před 8 dny — [SLEDOVAT ŽIVĚ] Bohemians Sigma Olomouc koukněte ...

Bohemians - Liberec | ONLINE | 13.12.2023 18:00 - iSport.cz Bohemians vs. Liberec. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. (ONLINE!) Bohemians Praha Slovan Liberec živě 02.12.2023 2. 12. 2023 — (((STREAMOVÁNÍ<<))) Bohemians Praha Slovan Liberec před 6 hodinami — Bohemians Praha Slovan Liberec koukněte se živě 2 prosince 2 před 6 ... Z toho vyplynul také jeho název. Klip se bude jmenovat Za Opavu. Můžete v kostce pospat o co jde? Kdo se v klipu najde? Maluji chorea, chtěl jsem se dál posunout. Myslím si, že jsem poměrně kreativní člověk. Kdo mě zná, ví že nic nedělám napůl. A to samé očekávám i od ostatních. Přišel jsem s nápadem udělat kvalitní skladbu, kterou pustím známým. Osobně jsem dělal hudbu jako teenager. S tímto klipem jsem se vrátil trochu do hry. Uvidíme, co mě napadne dál. Mantinely neexistují. Je to o dobrém nastavení hlavy. Vesměs platí, že to co jsem si kdy usmyslel, tak se udělalo a mělo úspěch. To samé čekám i nyní. Může to znít povýšeně, beru to ale jako vyjádření zdravého sebevědomí. Slezský FC Opava už ale jeden klip má, a to s názvem Opavo pojďme. Dá se nyní čekat něco podobného? Vůbec. Bude to úplně o něčem jiném. Hlavně je to rapová písnička. Byť se jedná o rapovou věc, tak jsme se snažili jí udělat mimo klasické šablony. [[živý přenos!!]] Liberec Bohemians koukněte se živě 05/03 4. 3. 2023 — Ten začal s fotbalem v Kadani. Prošel teplickou mládeží, druhou ligu si zahrál také v Ústí nad Labem. [[[ŽIVÝ PŘENOS***]]===] Jihlava Vyškov ... Nebude v ní nic vyzpívaného, nebudou v ní ani zpívané refrény. Jedná se o skladbu, která je dost konkrétní a úderná. Žádná povrchnost, čistá láska k řemeslu. A má parametry hymny. Rozhodně není vulgární, tedy až na jednu výjimku. Nesnaží se vyvolávat strach. Přál bych si, aby se také hrála na stadionu. A kdo ví, třeba si to někdy zkusím živě přímo na našem stánku v Městských sadech, před nějakým důležitým utkáním. Mimo jiné osmého prosince proběhne rozlosování Mol Cupu. (FOTBAL) Boleslav Bohemians koukněte se živě 1 října 2023 1. 10. 2023 — před 2 hodinami — (ŽIVÉ HD) Boleslav Bohemians koukněte se živě 1 října 2023 před 8 dny — [SLEDOVAT ŽIVĚ] Bohemians Sigma Olomouc koukněte ... (((ŽIVÁ TV))) Bohemians Karviná koukněte se 11 listopadu Karviná koukněte se živě 3 září 2023 8. 8. 2023 — 2023 [FOTBAL Karvina, 0 ; 3, Teplice, 0 ; 4, Bohemians 1905,. Živě: S. Bohemians Slavia koukněte se ... Online: Bohemians - Liberec , 17. kolo - Fotbal iDNES.cz FORTUNA:LIGA 2023/2024, 17. kolo. Začátek utkání: 13. 12. 2023 18:00. Logo Bohemians Praha 1905 Bohemians Praha 1905. Bohemians Liberec koukněte se 2 prosince 2023 Živý sport 2. 12. 2023 — Bohemians Liberec živě 02.12.2023 před 2 hodinami před 4 hodinami — před 2 hodinami — Bohemians Praha Slovan Liberec přenos živě 2 prosince 2023 ... (sledujte online>) Viktoria Plzeň Slovácko koukněte se živě 9. 2023 — Stadion Letná FC Viktoria Plzeň FC Baník Ostrava 9. kolo 24. Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha 1:1 25. FK Příbram - FC Slovan Liberec 1:3 ((( ... Bohemians Liberec koukněte se živě 2 prosince 2023 Žít 2. 12. 2023 — Bohemians Liberec koukněte se živě 2 prosince 2023 Žít před 5 hodinami — Aktuální skóre Bohemians Praha 1905 vs. FC Slovan Liberec (a online ... Když bůh dá, tak nám přihraje Spartu nebo Slavii doma, což by bylo krásné spojení. Přál bych si, aby se z ní budoucnu vytáhl i nějaký chorál. Pro někoho může být singl inspirativní. Říkáte, že jste na klipu začali intenzivně pracovat před půlrokem. Nicméně text jste měl v hlavě asi delší dobu…Texty jsem začal psát zhruba před rokem. Vznikaly pasáže, které jsem si zapisoval a bavil jsem se tím. Nakonec vznikla jedna sloka kterou jsem chtěl hned nahrávat. Jenomže mě napadl i slušný refrén, tak jsem se rozhodl jí dopsat celou. Následně jsem se snažil dát dohromady lidi, kteří mi s realizací pomůžou. Vystupují v klipu třeba i opavští hráči? Je to o nich? Dá se ve skladbě najít třeba nějaká konkrétní období, kterým Slezský FC prošel? Tak bych to neřekl. Písnička je obecně pro Slezský FC Opava a jeho fanoušky. Žádní hráči v něm nevystupují. Jsme fanoušci klubu. Hráči, trenéři přicházejí a odcházejí. Někteří zanechají stopu, jiní vůbec. Jsme věrní, trochu jako rodina. OBRAZEM: Krásné gesto! SFC se na Twitteru rozloučil se všemi soupeři Když vás člověk poslouchá, tak z toho člověk hned nabude dojmu, že jste do celého projektu dal srdce…Je to tak. Dal jsem do toho všechno co bylo v mých silách. FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905 - Fotbal | Česká televizeStopáž15 minutLos MOL CupuPřenos losování čtvrtfinálových soupeřů domácího fotbalového poháru8. 12. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž120 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaMOL Cup — osmifinále6. 2023 na ČT sportStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. Bohemians Liberec koukněte se živě 2 prosince 2023 Živý 2. 12. 2023 — Bohemians Liberec koukněte se živě 2 prosince 2023 Živý přenos TV 9. 2023 — Stadion Letná FC Viktoria Plzeň FC Baník Ostrava 9. kolo 24. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. Bohemians Liberec koukněte se 02.12.2023 2. 12. 2023 — [proud**] Liberec Bohemians koukněte se živě 05/03/2023 4. 3. 2023 — Jankto by se po drobném zranění již měl v neděli objevit v zápasové ...

About

Welcome to the group! This is a place to share your question...

Members

bottom of page