top of page

How to use BL products with individuals

Public·38 members

Rytas Opava siandien tiesiogiai 12 gruodžio 2023 Tiesioginė TV transliacija

prieš 12 valandų — (Tiesiogiai##) Rytas Opava tv gyvai 12.12.2023 Delfi TV, 21 d. 18:00 · Kauno r. Atletas · Betsafe-LKL · Vilniaus Wolves, Baltijos .

Tvarkaraštis Tvarkaraštis. Data, Laikas, Namų komanda, Svečių komanda, Arena, Transliacija, Lyga Hala Opava, Opava / Go3. LKL 2023-12-16 17:00 val. „Rytas“. „Gargždai“. „ ... Tiesioginės krepšinio transliacijos internetu - Basketnews.lt Opavos BK Opava · Go3 · 19:30 · Vilniaus Rytas · EuroCup · Salonikų Aris, LRT Plius, 20:00 · Panevėžio 7bet-Lietkabelis · ACB · Vitorijos Baskonia, 3 Sport 2 ... Rytas Opava siandien tiesiogiai 12 gruodžio 2023 - euthalia prieš 13 valandų — Rytas Opava siandien tiesiogiai 12 gruodžio 2023 2022-10-31 — „Jeep“ arenoje su Atėnų „Peristeri“. „Go3“ televizija yra tikras krepšinio ... Rytas Opava tv gyvai 12/12/2023 Sportas - Incita Studio 2023-11-14 — Rytas Opava tv gyvai 12/12/2023 Sportas 2023-11-14 — Sledujte zápas Rytas - Opava v ? Basketbal online ke zhlédnutí. Rytas | Santrauka Rytas rezultatai ir susitikimai - sekite Rytas rezultatą gyvai, susitikimus ir rungtynių detales per Livesport Opava - BC Rytas, 16.12. BC Rytas - Gargzdai. Vilniečiai per antrąją rungtynių dalį praleido vos 23 taškus, o pelnė 51 ir tai tapo raktu į pergalę. Sužaidus septynias minutes „Rytas“ turėjo minimalų deficitą, tačiau tada šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir po Luko Ulecko tritaškio buvo priekyje 19:12. Prasidėjus paskutinei minutei po Martyno Echodo dėjimo „Rytas“ pirmavo 23:15, o vėliau paskutinėmis sekundėmis į varžovų dvitaškį Keithas Hornsby atsakė tritaškiu – 26:17. Antrajame kėlinyje oponentai grėsmingai priartėjo, tačiau tada aikštės šeimininkai pelnė net 10 taškų iš eilės ir susikrovė dviženklį pranašumą (42:29). FIBA Čempionų lyga. Vilniaus „Rytas" vs BK „Opava" Greitai TV tiesiogiai Filmai Serialai Sportas Kolekcijos. Prenumeruoti. LT. LT 11.12. pir. 11.13. Šiandien. 11.14. tre. 11.15. ket. 11.16. pen. 11.17. šeš. Sportas ... Opava – Rytas Vilnius. Sportas. GO3 Sport 2. 19:55. Krepšinis. Europos taurė. Sportas. LRT PLIUS. 21:00. Basketball:Basketball: ACB league 2023/24 - Casademont ... Tiesa, jo išsaugoti nepavyko. Netrukus svečiai smeigė du tritaškius paeiliui ir skirtumas sumenko beveik perpus (42:35). Nors vilniečiai dar buvo susigrąžinę dviženklę persvarą, bet dvitaškiu ją paskutinę minutę mažino Martinas Gniadekas – 48:40. Po didžiosios pertraukos vilniečių puolimas visiškai užsikūrė. Aikštės šeimininkai trečią kėlinį pradėjo spurtu net 21-4 ir atsiplėšė 25 taškų skirtumu (69:44). Vilniaus „RYTAS“ „Opava“, „Rytas“. 2023-12-12, 19:30 val. / Hala Opava. A16I7474 · Gimtadienį Pirmą pergalę Čempionų lygoje „Rytas“ pasiekė nušluodamas „Opavą“. 2023 m ...